צלצלו אלינו: 054-9731431

צלצלו אלינו: 054-9731431אל תתחילו לבנות לפני שיש לכם מפקח בניה

השילוב של כל כך הרבה אנשי מקצוע כגון אינסטלטורים, חשמלאים, נגרים ואנשי אלומיניום, לכל אחד מהם תוכניות עבודה, דרישות והסכמים שונים. השילוב והסנכרון בין כל בעלי המקצוע השונים חייב להתנהל בצורה חלקה ואחידה אחרת ההתקדמות שלכם בבנייה או השיפוץ אם בכלל תהיה מאוד איטית ותכיל לא מעט בעיות. על מנת לשלב את הכל כראוי אתם צריכים מפקח בניה.

ככה תמנעו מעצמכם פרויקט כושל

הרבה פעמים אתם יכולים לראות את התוצאות של ניהול כושל בצורה של בניינים לא גמורים, התחלות של סגנון מסוים והמשך עם סגנון, בזבוז כספים, ליקויי בניה ועוגמת נפש לא קטנה. על מנת להימנע ממצבים כאלו עליכם לשלב בפרויקט שלכם מפקח בניה שיבצע את כל התיאומים וההתאמות ואף יחסוך לכם בהוצאות על ידי היצמדות לתקציב שלכם ואלו היתרונות:

  • עבודה מול קבלנים - אחד הדברים העיקריים שעליו מפקח בניה אחרי הוא נושא העבודה מול הקבלנים השונים. על המפקח לסנכן את העבודות השונות בהתאם ללוחות הזמנים ולהתקדמות הפרויקט.

  • פיקוח על עבודות - לא מספיק שיש סנכרון בין הקבלנים השונים יש חשיבות גם לאיכות וטיב העבודה. אחד מתפקידי מפקח בניה הוא פיקוח צמוד על העבודות השונות.

  • תיאום מול ספקים - בכל הליך בניה או שיפוץ יש את הספקים השונים, חלקם מספקים חומרי גלם לבניין כגון בטון, לוחות גבס וכדומה וחלקם מספקים אביזרים וציוד נוסף. חשוב לדעת לעבוד מולם על מנת שמה שאתם מקבלים הוא באמת מה שהזמנתם, מפקח בניה הוא זה שיהיה עם היד על הדופק ויבקר את הסחורה המתקבלת..

  • בקרת תקציב - הבקרה על התקציב שלכם היא ראשונה במעלה, פיקוח נכון יכול לחסוך לכם הרבה כסף והוצאות מיותרות,

  • דיווח - רוצים להיות בעניינים? רוצים לקבל סטטוס על העבודות המתבצעות? שאלו את המפקח, הוא מעורה בכל ויודע כל דבר באיזה שלב הוא נמצא.

אז מה בעצם מציע לכם מפקח בניה?

במילה אחת: שקט נפשי. בזכות פיקוח נכון אתם יכולים לישון בשקט ולהיות בטוחים שהפרויקט שלכם מתנהל בידיים טובות. אף קבלן או בעל מקצוע לא יספר לכם סיפורים, אף ספק לא יברח או יספק סחורה פגומה. הרעיון הכללי מאחורי מפקח בניה הוא שיש לכם על מי לסמוך, לכם כל מה שנותר הוא להיות נינוחים ולתת לפרויקט להתנהל בצורה מפוקחת ומבוקרת. חשוב לציין כי גם אם אין לכם את ההבנה והידע בבחירת בעלי מקצוע שונים תוכלו להשאיר זאת בידי מפקח הבניה שלכם והוא כבר ידאג להזמין את המהנדסים, חשמלאים, אינסטלטורים וכדומה. כוחו ויעילותו יבואו לידי ביטוי בכך שאתם תקציבו את התקציב לפרויקט והמפקח ידאג לעמוד בו. לסיכום חשוב שתזכרו כי שכירת מפקח בניה מקצועי הכרחי להצלחת הפרויקט שלכם לחיסכון בעלויות וההוצאות שלכם.


2all בניית אתרים