צלצלו אלינו: 054-9731431

צלצלו אלינו: 054-9731431בניית בית חדש עם מינימום תקלות וליקויים

מבין כל הדברים שאנחנו רוצים להשיג בית הוא אחד הדברים הנחשקים יותר ובמיוחד בית פרטי. אולם בין הרצוי והמצוי לא אחת יש פער משמעותי שנובע מתקציבים, ידע, בעלי מקצוע ועוד. לא כל אחד יודע ויכול להתמודד עם תהליך של בניית בית ואכן לא מעט מעדיפים לבחור בדירה בבניין או לחילופין לרכוש בית יד שניה. אבל אם אתם דווקא כן מאלו שרוצים ויכולים לצאת להרפתקאת בניה הרי שאין כמו בית פרטי משלכם שנבנה ועוצב על פי הדרישות והרצונות שלכם. לאלו מבינינו שלא בקיאים ברזי הבניה וגם לאלו שמבינים הפתרון של פיקוח וניהול בניה הוא אידיאלי, חוסך זמן, חוסך כסף והכי חשוב חוסך בתקלות וליקויים בבניה. אז מה בעצם התועלת בחברה שאחראית על ניהול ופיקוח בניה של הפרויקט שלכם? על זה ועוד במאמר לפניכם.


היתרונות של ניהול ופיקוח בניה בפרויקט שלכם


כאמור בניית בית אינה דבר שיש להקל בו ראש ועל כן חשוב לבצע את הפרויקט על הצד הטוב ביותר, יותר מכך, הבניה צריכה להיות מושלמת מכל הבחינות כי זה הבית שלכם. על מנת להבטיח את הצלחת הפרויקט אתם צריכים חברה מקצועית שתהיה אחראית על ניהול ופיקוח בניה החל משלב בחירת הקבלנים ועד מסירת מפתח ומתן טופס אכלוס (טופס 4), כמובן שכל מה שבתווך גם הוא תחת פיקוח כגון ההתנהלות מול הקבלנים השונים, בעלי המקצוע, הספקים ועוד. להלן רשימת היתרונות של שילוב חברה שאחראית על ניהול ופיקוח בניה:

תוכניות אדריכליות - אחרי שעמלתם קשה ליצור תוכניות אדריכליות צריך כעת להוציא אותם לפועל ועל מנת שהתוכניות ייושמו כהלכה אתם צריכים חברת ניהול ופיקוח בניה שתדאג לכל הפרטים הקטנים ולכך שהתוכניות יובנו על ידי בעלי המקצוע.

קבלנים / פועלים - פרויקט בניה קטן ככל שיהיה משלב לא מעט קבלנים, קבלני משנה ובעלי מקצוע. חובת הסנכרון בין כל אחד מהם מחייבת על מנת שכל אחד ידע מה תפקידו, מה המשימות שלו ועל מנת למנוע תקלות ובעיות.

התנהלות מול ספקים - בפרויקט בניה יש גם ספקים המספקים את חומרי הגלם והגמר לבניה. חשוב לבצע בקרה על מנת שלא תקבלו סחורה פגומה או חסרה.

ניהול תקציב -מכירים את המשפט "יודעים היכן מתחיל ולא יודעים היכן מסתיים?" עם ניהול נכון של התקציב תימנעו מחריגות תקציב והוצאות מיותרות

פתרון בעיות בשטח - בניית בית היא דינאמית, תמיד עלול לצוץ משהו שאינו מתוכנן לפעמים בעקבות תנאי השטח ולפעמים בגלל שיש שינויים בתוכניות. אם יש לכם חברה שאחראית על ניהול ופיקוח בניה הסיכוי לעיכובים בעקבות חריגות אלו הוא קטן מאוד.

לסיכום ניהול ופיקוח בניה

בניית בית או שיפוץ יכולים להתנהל ב 2 אופנים, קל וקשה. ההתנהלות הקשה נובעת מחוסר ידע, חוסר מקצועיות, אי הבנה וחריגה מתקציבים. הדרך השניה הקלה מתאפשרת בזכות חברת ניהול ופיקוח בניה, הכל מנוהל עבורכם, הכל מפוקח בצורה מדויקת. היתרון הברור הוא קודם כל שהפרויקט יוצא לפועל על פי התוכניות והדבר השני שאתם חוסכים בהוצאות, פשוטו כמשמעו. אתם מוציאים פחות כסף על תקלות, אי הבנות, שגיאות ותקלות של קבלנים או פועלים.


2all בניית אתרים