צלצלו אלינו: 054-9731431

צלצלו אלינו: 054-9731431לא בונים בלי מפקחים - ככה תעברו בשלום את תהליך הבניה

החלום שלכם הוא לגור בבית שאתם בניתם, עיצבתם ותכננתם? האם מה שמונע מכם את הגשמת החלום הוא העניין של "ההתעסקות"רבים חוששים מכל העניין של להתעסק עם קבלנים, בעלי מקצוע, אדריכלים ובצדק. ענף הבניה הפרטי הפך להיות ענף בעייתי, יש לא מעט שרלטנים וכאלו שמחפשים להרוויח כמה שיותר עם כמה שפחות השקעה ומי שסובל מזה באופן ישיר הם לא אחרים מאשר אתם, הלקוחות, אתם אלו שלא בקיאים בחוקים, אתם לא מכירים את הענף, לכם קל לספר איזה סיפור שיסובב אתכם והחריגות מהתקציב יובילו אתכם לבור בלי תחתית. אבל הדברים לא חייבים להיות ככה, יש דרך למנוע את כל עוגמת הנפש הזו ולהגיע לבניית בית לתפארת עם מינימום ליקויים ומינימום בעיות ותקלות ואפילו לחסוך בהוצאות! איך? עם חברת ניהול ופיקוח בניה שיתנו מענה מקיף, מקצועי וישיר לכל מה שנדרש על מנת לסיים את הבניה על הצד הטוב ביותר.

מה כוללים שירותי ניהול ופיקוח בניה?

כאמור תהליך בניית בית כולל בחובו אין ספור אלמנטים ופעולות סנכרון ביניהם מחייב ידע מקצועי, מעמיק וניסיון רב בתחום הבניה. למעשה כלל הפעולות המתבצעות בתהליך בניית בית או שיפוץ גדול מנוהלות תחת הכותרת ניהול ופיקוח בניה. היתרונות בים לידי ביטוי בחיסכון של כסף, זמן, עוגמת נפש, עמידה בלוחות זמנים ועוד. עצם העובדה שיש לכם אל מי לפנות בתהליך הבניה ולקבל ממנו תשובות לגבי נושאים שונים הקשורים בתהליך הבניה שלכם זה כבר חצי נחמה. יש בעולם הבניה המון בעיות שנובעות מחוסר מקצועיות וידע גם של בעלי המקצוע וגם של בעלי הבתים, לכן החוליה המקשרת היא חברת ניהול ופיקוח בניה שבאה ומסנכרנת בין כל הגורמים, מנהלת את התקשורת בין הפועלים לקבלנים ולבסוף מוודאת כי אכן התוכניות יוצאות לפועל כנדרש ללא עיכובים וללא הוצאות מיותרות.

אלו התחומים הנכללים תחת אחריות הניהול והפיקוח:

תוכניות אדריכליות - האדריכל מתכנן תוכניות ולא תמיד הקבלן / הפועלים מבינים אותן כהלכה, כאן בא לידי ביטוי מפקח הבניה שדואג לביצוע התוכניות כראוי.

קבלנים - בכל פרויקט בניה או שיפוצים יש קבלנים ולא תמיד הם מסונכרנים אחד עם השני. על מנת שכל העבודות יבוצעו כהלכה בתזמון נכון על מפקח הבניה לנהל את לוחות הזמנים.

פועלים - הפועלים הם הזרוע המבצעת של הקבלנים, לא אחת פועל מבצע עבודה בקלות ראש, בלי לשים לב או יוצר ליקוי תוך כדי, את אלו ועוד מונעים בעזרת ניהול ופיקוח בניה.

לוחות זמנים - את יום התחלת הבניה כולם יודעים אך תאריך הסיום לא אחת משתנה ומתרחק מאוד, בזכות ניהול נכות ופיקוח תעמדו בלוחות הזמנים שהקצאתם.

ליקויים - בכל תהליך בניה או שיפוצים יש ליקויים, חלקם נוצרו בתום לב, חלקם בכוונה,פיקוח צמוד יחסוך ואף ימנע את הליקויים הללו.

שינויים בזמן אמת - לא אחת יש שינויים, השינויים יכולים לנבוע מהרבה סיבות על מפקח הבניה לזהות את השינויים וליישם אותם בפועל. בקרה צמודה תאפשר את ביצוע השינויים עם מינימום עיכובים

מזה בעצם  ניהול ופיקוח בניה?

ניהול ופיקוח בניה מורכב למעשה מ 2 פעולות אותם אתם חייבים בעת בניית בית או שיפוץ גדול,

ניהול - ניהול כל הגורמים המעורבים בתהליך כולל הסנכרון ביניהם תוך דאגה שהכל יתבצע בתיאום מושלם בין הקבלנים השונים, ספקי החומרים, לוחות הזמנים וכל זאת במסגרת התקציבים שהוקצבו לפרויקט.

פיקוח - החלק השני של ביצוע בקרה על כל התהליך מתחילתו ועד לסיום העבודות. הפיקוח כולל בקרה על ביצוע העבודות עם מינימום סטיות מהתוכנית, חיסכון בעלויות, בקרה על ביצוע העבודות בפועל על מנת למזער את הליקויים שעלולים להיווצר בתהליך הבניה או השיפוץ והחשוב מכל פיקוח על העובדים והעבודה אותה הם מבצעים


2all בניית אתרים