צלצלו אלינו: 072-3712488



קבלן שלד הוא הקבלן האחראי על בניית שלד הבית, למעשה אם השלד נבנה בצורה טובה ואיכותית הבית שלכם יהיה טוב יותר מבחינות רבות והעלויות לביצוע הגמר בבית יהיו נמוכות יותר.

קבלן שלד הוא האמון על הצלחת פרויקט הבניה שלכם, ככל שתקפידו לבחור קבלן שלד מקצועי ואיכותי יותר כך מובטח לכם כי תעמדו בלוחות בזמנים והתקציב שהקצאתם לפרויקט.

כל מבנה באשר הוא מתחיל מהשלד, ממש כמו השלד של הגוף שלנו. אם השלד בנוי כהלכה יעמוד בדרישות התכנון לרעידת אדמה ואם השלד בנוי בצורה לקויה המבנה עלול לקרוס או להסדק באופן חמור.

כאשר אנחנו בונים בית חדש או מבצעים שיפוץ גדול שכולל שינויים במבנה הבית חשוב שנעשה זאת כראוי ועם בעלי מקצוע מיומנים. אחד מבעלי המקצוע האלו הוא קבלן שלד שתפקידו בעל משמעות רצינית בתהליך הבניה או השיפוץ שלכם.

תהליך בניית בית או שיפוץ מאסיבי הינו תהליך ארוך ומורכב שמחייב הבנה בתחום. בתהליך משולבים בעלי מקצוע רבים שהסנכרון ביניהם חייב להיות מושלם על מנת שהפרויקט יתנהל בהתאם לתוכניות, לתקציבים וללוחות הזמנים.

אם אתם כבר בתהליך בניה או בתחילת הדרך בשלבי התכנון אתם בטח מבינים עד כמה בניית בית היא פרויקט מורכב, יקר ומלא אלמנטים שמאוד קשה להבין אותם ובטח שלא לשלוט עליהם.

מבין כל נקודות הציון בחיינו, אחרי החתונה והילדים מגיע עניין המגורים. החלום הנשגב של רבים מאיתנו הוא לגור בבית פרטי עם גינה ועצי פרי ואכן הטרנד בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר בתים פרטיים שנבנו בבנייה פרטית.

לבנות בית אינו דבר שיש להקל בו ראש, הבית שאמור להיות וליצור עבורכם את המקום שבו תגורו, תגדלו את ילדיכם ותזדקנו יחד בשיבה טובה הוא המקום שיש בו הכי הרבה קשיים מבחינת תהליך התכנון, הבניה והתקציבים.

החלום שלכם הוא לגור בבית שאתם בניתם, עיצבתם ותכננתם? האם מה שמונע מכם את הגשמת החלום הוא העניין של "ההתעסקות"רבים חוששים מכל העניין של להתעסק עם קבלנים, בעלי מקצוע, אדריכלים ובצדק. ענף הבניה הפרטי הפך להיות ענף בעייתי

כל סוג של בניה בין אם זה בניין, בית פרטי או שיפוץ כרוכים בשילוב של משאבים כספיים, התנהלות מול בעלי מקצוע, בקרה על ביצוע העבודות ועוד. לא הרבה מאיתנו יודעים ויכולים לשלב את כל אלו בנוסף על סדר היום הרגיל שלנו ולכן ההמלצה הגורפת היא לשכור את שירותיו של מפקח בניה.

מבין כל הדברים שאנחנו רוצים להשיג בית הוא אחד הדברים הנחשקים יותר ובמיוחד בית פרטי. אולם בין הרצוי והמצוי לא אחת יש פער משמעותי שנובע מתקציבים, ידע, בעלי מקצוע ועוד. לא כל אחד יודע ויכול להתמודד עם תהליך של בניית בית ואכן לא מעט מעדיפים לבחור בדירה בבניין או לחילופין לרכוש בית יד שניה.

אתם עומדים לבנות בית חדש?, אולי שיפוץ וחידוש לבית שלכם? אל תתחילו לבנות לפני שיש לכם מפקח בניה. יש לכך סיבות רבות אך הבולטת שביניהם היא העובדה שאתם עתיתים לעמוד מול קבלני בניין או שיפוצים, פועלים ועובדים, אתם עתידים להתמודד עם שאלות, בקשות והחלטות רבות שחלקן ממש לא כדאי להקל בהן ראש.

2all בניית אתרים