צלצלו אלינו: 054-9731431

צלצלו אלינו: 054-9731431אם לתכנן ולעצב את הבית שלכם הוא החלום שלכם וכל מה שמונע מכם להגשים אותו זה כל מה שמלווה את תהליך בניית הבית דעו כי יש רבים חוששים מכל העניין של ההתנהלות עם קבלנים ובעלי מקצוע שונים כאשר הפחד העיקרי שלהם הוא נושא האמינות הלקויה.
פרויקט בניה כולל מגוון סוגי בנייה, בניית בתים פרטיים, בניית בניינים ועוד. תהליך הבניה הינו תהליך מורכב וארוך, שמחייב שיתוף פעולה בין בעלי מקצוע רבים על מנת להביא אותו לכדי סיום. בין מגוון בעלי המקצוע הנכללים בבניית בית נמצא את הקבלנים הבאים: קבלן שלד, קבלן עבודות עפר, קבלן איטום, קבלן אינסטלציה וקבלן חשמל.
ממש לא משנה אם אתם בונים בית או בניין, תמיד זה יהיה פרויקט מורכב שמערב לא מעט בעלי מקצוע.ועם השקעה של תקציבים רבים. בנוסף פרויקטים כאלו אורכים זמן שכול עיכוב עלול להוות מכשול רציני. על מנת להבטיח בניה איכותית ועמידה בלוחות זמנים ותקציבים עלינו לשכור את שירותיו של מפקח בניה. יש יתרונות רבים לשכירת שירותיו של מפקח בניה שבאים לידי ביטוי בכך שהעבודה מתנהלת טוב יותר, כמות הליקויים קטנה באופן משמעותי והסיכוי לחריגות מהתקציב נמוכות יותר.
כאשר אתם לפני שיפוצים גדולים או בניית בית חדש אתם מגלים את החשיבות הגדולה לבחירת קבלן שלד מקצועי שילווה את התהליך שלכם מההתחלה על מנת לקבל תוצאות איכותיות. לא אחת מתברר כי בחירת קבלן שייתן מענה החל מבניית השלד ועד לגמר הבניה משתלמת הרבה יותר
זה ממש לא משנה אם אתם גרים בוילת פאר, דירה בבניין או בדופלקס, בכל מבנה הבסיס לבנייה שלו הוא שלד. למעשה שלד הבניין בדומה לשלד שלנו בגוף האדם שבו העמות מהוות בסיס שעליו נתלים יתר האיברים גם השלד מכיל את היסודות
קבלן שלד הוא הקבלן האחראי על בניית שלד הבית, למעשה אם השלד נבנה בצורה טובה ואיכותית הבית שלכם יהיה טוב יותר מבחינות רבות והעלויות לביצוע הגמר בבית יהיו נמוכות יותר.
קבלן שלד הוא האמון על הצלחת פרויקט הבניה שלכם, ככל שתקפידו לבחור קבלן שלד מקצועי ואיכותי יותר כך מובטח לכם כי תעמדו בלוחות בזמנים והתקציב שהקצאתם לפרויקט.
כל מבנה באשר הוא מתחיל מהשלד, ממש כמו השלד של הגוף שלנו. אם השלד בנוי כהלכה יעמוד בדרישות התכנון לרעידת אדמה ואם השלד בנוי בצורה לקויה המבנה עלול לקרוס או להסדק באופן חמור.
כאשר אנחנו בונים בית חדש או מבצעים שיפוץ גדול שכולל שינויים במבנה הבית חשוב שנעשה זאת כראוי ועם בעלי מקצוע מיומנים. אחד מבעלי המקצוע האלו הוא קבלן שלד שתפקידו בעל משמעות רצינית בתהליך הבניה או השיפוץ שלכם.
תהליך בניית בית או שיפוץ מאסיבי הינו תהליך ארוך ומורכב שמחייב הבנה בתחום. בתהליך משולבים בעלי מקצוע רבים שהסנכרון ביניהם חייב להיות מושלם על מנת שהפרויקט יתנהל בהתאם לתוכניות, לתקציבים וללוחות הזמנים.
אם אתם כבר בתהליך בניה או בתחילת הדרך בשלבי התכנון אתם בטח מבינים עד כמה בניית בית היא פרויקט מורכב, יקר ומלא אלמנטים שמאוד קשה להבין אותם ובטח שלא לשלוט עליהם.
מבין כל נקודות הציון בחיינו, אחרי החתונה והילדים מגיע עניין המגורים. החלום הנשגב של רבים מאיתנו הוא לגור בבית פרטי עם גינה ועצי פרי ואכן הטרנד בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר בתים פרטיים שנבנו בבנייה פרטית.
לבנות בית אינו דבר שיש להקל בו ראש, הבית שאמור להיות וליצור עבורכם את המקום שבו תגורו, תגדלו את ילדיכם ותזדקנו יחד בשיבה טובה הוא המקום שיש בו הכי הרבה קשיים מבחינת תהליך התכנון, הבניה והתקציבים.
החלום שלכם הוא לגור בבית שאתם בניתם, עיצבתם ותכננתם? האם מה שמונע מכם את הגשמת החלום הוא העניין של "ההתעסקות"רבים חוששים מכל העניין של להתעסק עם קבלנים, בעלי מקצוע, אדריכלים ובצדק. ענף הבניה הפרטי הפך להיות ענף בעייתי
כל סוג של בניה בין אם זה בניין, בית פרטי או שיפוץ כרוכים בשילוב של משאבים כספיים, התנהלות מול בעלי מקצוע, בקרה על ביצוע העבודות ועוד. לא הרבה מאיתנו יודעים ויכולים לשלב את כל אלו בנוסף על סדר היום הרגיל שלנו ולכן ההמלצה הגורפת היא לשכור את שירותיו של מפקח בניה.
מבין כל הדברים שאנחנו רוצים להשיג בית הוא אחד הדברים הנחשקים יותר ובמיוחד בית פרטי. אולם בין הרצוי והמצוי לא אחת יש פער משמעותי שנובע מתקציבים, ידע, בעלי מקצוע ועוד. לא כל אחד יודע ויכול להתמודד עם תהליך של בניית בית ואכן לא מעט מעדיפים לבחור בדירה בבניין או לחילופין לרכוש בית יד שניה.
אתם עומדים לבנות בית חדש?, אולי שיפוץ וחידוש לבית שלכם? אל תתחילו לבנות לפני שיש לכם מפקח בניה. יש לכך סיבות רבות אך הבולטת שביניהם היא העובדה שאתם עתיתים לעמוד מול קבלני בניין או שיפוצים, פועלים ועובדים, אתם עתידים להתמודד עם שאלות, בקשות והחלטות רבות שחלקן ממש לא כדאי להקל בהן ראש.
2all בניית אתרים