צלצלו אלינו: 072-3712488


מפקח בניה

"לביא, ניהול וביצוע פרוייקטים בבנייה" הכולל מפקח בנייה ילווה אתכם כבר משלב תאום התכנון ועד לגמר הפרויקט.


כל הסיבות לשילוב מפקח בנייה בפרויקט שלכם

מפקח בנייה הוא חיסכון של "כאבי ראש", ואי- סדרים בתהליך הבנייה. היתרון הבולט הוא שאם יש לכם באתר מפקח בנייה תוכלו להיות בטוחים שהפרויקט שלכם יתנהל לפי התכניות וללא "קיצורי דרך". יתרון נוסף הוא החיסכון בהוצאות / עלויות, מכיוון שאם יש באתר שלכם מפקח בנייה הוא יידע איך לנצל את המשאבים בצורה הטובה ביותר.
מפקח בניה הינו בעל תפקיד מרכזי בפרויקט שלכם ובכלל בכל תהליך הבנייה. החל מההשתלבות בשלב התכנון האדריכלי,דרך ניהול התקציב וההתנהלות היום-יומית מול בעלי המקצוע השונים. למעשה כל הפעילות הכרוכה בהזמנת חומרי גלם כמו בטון, חול, בלוקים או כל דבר אחר הינה חלק מהאחריות המקיפה של מפקח בניה.  

כל היתרונות של מפקח בניה

כאמור הימצאות מפקח בנייה באתר מאפשר לכם בעלי הפרויקט לישון טוב יותר . כל מה שנדרש על מנת שהביצוע יהיה בהתאם למפרטים והתקניים נשאר תחת מרותו של המפקח, החל מההוראות וההתאמה של הביצוע מול התוכניות ועד להזמנת החומרים וניהול התקציב. הפיקוח כולל לא רק את הבנייה של שלד המבנה אלא גם את כל תחום הגמר כולל חיפויים, ריצוף, צבע והתקנת אביזרים כגון כלים סניטריים וארונות. כך שאם אתם רוצים שלמות בביצוע אל תהססו, צלצלו אלינו ואנחנו נשמח לעזור. לחצו ליצירת קשר

גלריית פרויקטים שפוקחו על ידינו:
6 דו משפחתי בבני עייש - הוצאת היתרים, תאום תכנון, ניהול מכרזי קבלנים ופיקוח ביצוע שלד המבנה והפיתוח.
72 יחידות דיור באשקלון - הוצאת היתרים, תאום תכנון וניהול מכרזי קבלנים.
545 יחידות דיור בראשון לציון - תאום הפרויקט, פיקוח ביצוע צמוד, והכנת מכרזי קבלנים.
2all בניית אתרים