צלצלו אלינו: 054-9731431

צלצלו אלינו: 054-9731431


ניהול ופיקוח בניה

"לביא, ניהול וביצוע פרויקטים בבניה" מתמחים בביצוע ניהול ופיקוח בניה. הוותק והניסיון שלנו מבטיחים לכם לווי צמוד בכל הנוגע לפרויקט  שלכם החל משלב התוכניות ועד לסיום הפרויקט בשלמותו.

לפרוייקט הבא שלכם חשוב שיהיה ניהול ופיקוח בניה מקצועי!

לרובינו לצאת לפרויקט בניה זה כמו לבנות טיל או מעבורת חלל, אולם לא חייבים להילחץ מנושא הבניה. יש לך פתרונות מקצועיים שיבטיחו לכם הצלחה בפרויקט ומינימום התעסקות מצידכם. ניהול ופיקוח בניה בא לתת לכם מענה מושלם ומקיף, החל משלב תאום התכנון ומציאת פתרונות שמטרתה לייעל ולהוזיל לכם עלויות, כן גם בתהליך הבניה המפקח, מבקר ומאשר כל שלב בתהליך. בזכות ניהול ופיקוח בניה אתם תוכלו להיות בטוחים שתקבלו את המוצר בהתאם לתוכניות  והמפרטים.

השירותים הכלולים עם ניהול ופיקוח בניה

מגוון השירותים שלנו מקיף את כל מה שאתם צריכים בתהליך הבניה, הדבר מקל ומייעל לכם את כל התהליך, אנחנו נתמקח עם בעלי המקצוע, אנחנו נביא לכם את המחירים הטובים ביותר ואנחנו נבטיח שבסוף הפרויקט תקבלו מפתחות לתוצאה הטובה ביותר רוצים לדעת עוד? ליחצו ליצירת קשר

שילוב חברת פיקוח ובניה מהווה יתרון אדיר בתהליך בניית הבית, בכלל זה נמנים היתרונות הבאים:

תוכניות אדריכליות - אחרי שעמלתם קשה ליצור תוכניות אדריכליות צריך כעת להוציא אותם לפועל ועל מנת שהתוכניות ייושמו כהלכה אתם צריכים חברת ניהול ופיקוח בניה שתדאג לכל הפרטים הקטנים ולכך שהתוכניות יובנו על ידי בעלי המקצוע.

קבלנים / פועלים - פרויקט בניה קטן ככל שיהיה משלב לא מעט קבלנים, קבלני משנה ובעלי מקצוע. חובת הסנכרון בין כל אחד מהם מחייבת על מנת שכל אחד ידע מה תפקידו, מה המשימות שלו ועל מנת למנוע תקלות ובעיות.

התנהלות מול ספקים - בפרויקט בניה יש גם ספקים המספקים את חומרי הגלם והגמר לבניה. חשוב לבצע בקרה על מנת שלא תקבלו סחורה פגומה או חסרה.

ניהול תקציב -מכירים את המשפט "יודעים היכן מתחיל ולא יודעים היכן מסתיים?" עם ניהול נכון של התקציב תימנעו מחריגות תקציב והוצאות מיותרות

פתרון בעיות בשטח - בניית בית היא דינאמית, תמיד עלול לצוץ משהו שאינו מתוכנן לפעמים בעקבות תנאי השטח ולפעמים בגלל שיש שינויים בתוכניות. אם יש לכם חברה שאחראית על ניהול ופיקוח בניה הסיכוי לעיכובים בעקבות חריגות אלו הוא קטן מאוד.


גלריית פרויקטים שנוהלו על ידינו:

ניהול ביצוע בנייני מגורים בשכונת מיכה חולון.

ניהול ביצוע הקמת מבנה של  10,000 מ"ר עבור Unilever Israel.

ניהול ביצוע תחנת דלק + מרכז מסחרי באשדוד

הכנת מכרז ואישור חוזה  עבור קמפוס לחינוך מדעי במכון וייצמן.

ניהול חשבונות מטעם קבלן המבצע עבור 2 מגדלים באאורה חולון.


2all בניית אתרים