צלצלו אלינו: 054-9731431

צלצלו אלינו: 054-9731431


עלויות בניה

אתם יודעים איך זה מתחיל אבל לא יודעים היכן זה יגמר, מכירים את המשפט הזה? זה משפט שמלווה רבים מהמשפצים או בוני הבתים והסיבה לכך חוסר חישוב עלויות בנייה. לביא פרויקטים יעזרו לכם לבצע חישוב עלויות בניה נכון של הפרויקט שלכם.

למה צריך לבצע חישוב עלויות בנייה?

תכנון בנייה או שיפוץ והעלויות הכרוכות לביצוע חשובות מאוד, גם אם ביצעתם חישוב עלויות בנייה גס ולא מדויק עדיין יהיה לכם מושג היכן אתם נמצאים מבחינת התקציב שלכם. לרוב החישוב מתחלק ל 5 נושאים עיקריים: עלויות התכנון, עלות המיסוי, עלות  השלד, עלויות הגמר ועלויות הפיתוח. על מנת לסבר את האוזן האומדן הינו כ 5000 - 7000 ש"ח למ"ר לבנייה סטנדרטית, הטווח משתנה ככל שאתם עושים גימור ופיתוח יקרים יותר. לביא פרויקטים מתמחים בתכנון עלויות בניה שימנעו מכם "הפתעות" בדרך.

כל היתרונות של חישוב עלויות בניה

עלויות בנייה כוללות מניפה רחבה של מרכיבים שאותם יש לקחת בחשבון על מנת שתדעו מה התקציב הנדרש לצורך הקמה וסיום הפרויקט שלכם. התחשיב נכללים עלויות שלד, עלויות גמר, עלויות פיתוח, עלויות לרשויות, עלויות למדינה, עלויות לעו"ד וכל דבר אחר נוסף שאתם תצטרכו לשלם לו. עומדים בפני פרויקט? אל תחכו להפתעה וצרו איתנו קשר עבור חישוב עלויות בנייה. ליחצו ליצירת קשר

2all בניית אתרים