צלצלו אלינו: 054-9731431

צלצלו אלינו: 054-9731431


פיקוח בניה

"לביא, ניהול וביצוע פרוייקטים בבניה" מבטיחים לכם כי פרויקט הבניה שלכם יתנהל כראוי הן מבחינת זמן הביצוע והן מבחינת התקציב והעלויות. וזאת בזכות ביצוע פיקוח בניה מקצועי וללא כל דופי, שילווה אתכם בכל הפרויקט מתחילתו ועד סופו. הניסיון שלנו בבניית בניינים, בתים פרטיים מבני ציבור ועוד. אם אתם באמת רוצים תוצאות איכותיות אל תוותרו על פיקוח בניה.


פיקוח בניה וכל מילה נוספת מיותרת!

לא אחת אנו שומעים על תקלות, תאונות או כאלו שה"קבלן ברח" להם, כל אלו לעולם לא יקרו כל עוד יש לכם פיקוח בניה מקצועי שדואג לבדוק את המלצות הקבלנים שמבקר מוודא כי אכן כל דבר מתבצע  על הצד הטוב ביותר. בעזרתנו אתם תוכלו להיות בטוחים כי אתר הבניה שלכם נמצא בידיים טובות ומובטח לכם ששום בעל מקצוע לא יבצע "קיצורי דרך".
הקשר בין תמ"א 38 לבין פיקוח בניה:

מפקח בתחום פיקוח בנייה מבין את המפרטים הטכניים ושאר תוכניות האדריכל והמעצבים. למעשה באחריותו לפקח גם על הכנת  כתבי הכמויות והדרישות לרשויות, ולוודא כי הקבלן יבצע את הבנייה בהתאם לאישורים ולתוכניות.

כאשר מדובר על תמ"א 30 יש לתת דגש יתר כי תמ"א 38 הוא נושא שאסור להקל בו ראש, לא אחת קורה שגם לאחר סיום הבניה, הוספת התוספות והחיזוקים הנדרשים עדיין אין ודאות כי הבניין יקבל את האישורים מהרשויות.

לכן תפקידו של מפקח בניה על תוכנית תמ"א 38, בנוןסף על הבקרה שלא תהיינה חריגות בנייה ושחיזוק של המבנה והתוספות  ייעשו באופן שאושר מראש, הוא גם צריך להיות המפקח, המתאם והבוחן מטעם הדיירים.


השירותים הכלולים עם פיקוח בניה:

שירותי פיקוח בניה כוללים ליווי צמוד בשלב התוכניות האדריכלות, בקרת תקציב מול הגורמים השונים, ופיקוח בניה עד למסירת מפתח כלומר עד גמר הפרויקט לשביעות רצון הלקוחות. רוצים גם פרויקט מוצלח? ליחצו ליצירת קשר
גלריית פרויקטים שפוקחו על ידינו:
6 דו משפחתי בבני עייש - הוצאת היתרים, תאום תכנון, ניהול מכרזי קבלנים ופיקוח ביצוע שלד המבנה והפיתוח.
72 יחידות דיור באשקלון - הוצאת היתרים, תאום תכנון וניהול מכרזי קבלנים.
545 יחידות דיור בראשון לציון - תאום הפרויקט, פיקוח ביצוע צמוד, והכנת מכרזי קבלנים.


2all בניית אתרים