צלצלו אלינו: 054-9731431

צלצלו אלינו: 054-9731431


פיקוח בניה פרטית

"לביא, ניהול וביצוע פרוייקטים בבניה" מבטיחים לכם כי פרויקט הבניה שלכם יתנהל כראוי הן מבחינת זמן הביצוע והן מבחינת התקציב והעלויות. זיכרו כי שיש פיקוח בניה פרטית הבית שלכם יבנה טוב יותר והתקציב שלכם ינוהל ביעילות יותר.

אל תבנו בית פרטי בלי פיקוח בניה פרטית!

יש הרבה פרוייקטים בחיינו אולם המורכב מביניהם שאותו מנהל אדם בחייו (חוץ ממשפחתו) הינו בניית בית ובמיוחד כאשר אינכם ניגשים לקנות בית מקבלן אלא מבצעים את פרויקט הבניה בעצמכם. התהליך של בניית הבית הינו תהליך מורכב המכיל שלבים רבים לרוב תחילת הדרך היא בחירת האדריכל שיתכנן עבורכם את בית החלומות שלכם השלב השני שהוא מורכב לא פחות הינו שלב קבלת האישורים המתאימים לבניית הבית והשלב האחרון המיוחל הוא שלב הביצוע.

בניית בית  הינה פרויקט מורכב והתהליך מחייב מיומנות מקצועית נרחבת הכוללת גם אלמנטים שאינם קשורים ישירות לפרויקט הבנייה עצמה. לביא ניהול וביצוע פרויקטים בעלת ידע של ניהול ופיקוח בניה פרטית והצוות שלנו מלווה אתכם בתהליך מתחילתו ועד קבלת המפתח. השירות שלנו כולל פיקוח והוא בעצם חשוב מאוד בשלב הביצוע.

לבנות בית פרטי זו משימה המחייבת ידע וניסיון אחרת כל בעל מקצוע יספר לכם סיפור אחר וינסה לחסוך מעצמו את ביצוע העבודה לה הוא נדרש, לא אחת יש גם בעלי מקצוע ש"חוסכים" בהוצאות של עצמם וזה בא לידי ביטוי ב איכות הביצוע וטיב החומרים, אולם שילוב של פיקוח בניה פרטית תבטיח לכם בקרה שוטפת על כל דבר שמתבצע החל מהיצמדות לתוכניות ועד ליישום הדברים בפועל.

השירותים הכלולים עם פיקוח בניה פרטית:

כאמור אנחנו דואגים להכל בלי אותיות קטנות כחלק מהאחריות שלנו נכללים בקרה על ביצוע התוכניות בפועל, שמירה על התקציב, התנהלות מול בעלי המקצוע / פועלים בשטח ובאופן כללי דואגים שהכל יבוצע על הצד הטוב ביותר עבורכם ואם אתם רוצים לקבל פרטים נוספים או להזמין פיקוח בניה פרטית ליחצו ליצירת קשר

גלריית פרויקטים שנוהלו על ידינו:
דו משפחתי בנס ציונה – תאום תכנון, הוצאת היתר, הכנת כתבי כמויות, הוצאת מכרזים לביצוע, משא ומתן עם הקבלנים, הכנת תקציב, פיקוח צמוד וטופס 4.

2all בניית אתרים