צלצלו אלינו: 054-9731431

צלצלו אלינו: 054-9731431


קבלן בניה

קבלן בניה אינו דבר שיש להקל בו ראש, אנחנו ב"לביא, ניהול וביצוע פרוייקטים בבניה" נדאג לכל הקשור בתהליך הבניה שלכם, ולכם נשאר רק לקבל מפתח בגמר העבודה.

כל הסיבות לשילוב קבלן בניה בפרויקט שלכם

רוצים שקט נפשי והצלחה בפרויקט שלכם? אם כן רק שילוב של קבלן בניה יבטיח לכם את ביצוע התוכנית האדריכלית לביא פרויקטים מבטיחים לכם שהיא תצא לפועל ללא קיצורי דרך. ואם לא די בכך הרי שקבלן בניה הוא זה שמוציא לפועל את כל מה שצריך מעבר על מנת שאתם תקבלו בסוף בדיוק מה שהובטח לכם. לביא פרויקטים יביא את מיטב קבלני הבניה וינהל בבקרה הנדרשת עד לסיום הפרויקט במלואו ולשביעות רצונכם.
כפי שאתם בוודאי יודעים כל פרויקט של בניה עשוי להיות ארוך ומורכב ומכיל אלמנטים רבים ובכללם: תכנון וגיבוש תכנית אדריכלית שתתאים לצרכים ולתנאי השטח, ביצוע פעולות מול הרשויות והוצאת היתרי בניה ושאר אישורים שנדרשים , הכנת  הקרקע מבחינת הבדיקות, התשתיות והיישור טרם בנייה, פרט חובה הוא התייעצות עם מהנדס בניין בעל ניסיון והבנה בתחום.
את הפעולות האלו נדרש לבצע טרם תחילת הבניה. לא אחת התהליך הראשוני הוא תהליך שיכול לארוך זמן רב והוא כולל לא מעט החלטות שישפיעו באופן ישיר על טיב ואיכות בבניה מבין ההחלטות הנפוצות הם: סוג הבניה, חומרי הגלם לבניה ולגמר הבניה, חלוקת האיזורים השונים בפרויקט והחשוב מכולן הוא בחירת בעלי המקצוע לביצוע ויישום התוכניות כגון בחירת הקבלן המבצע, שנחשב לאיש המקצוע החשוב ביותר בתהליך.
מכיוון שהתהליך כה מורכב מאוד חשוב למצוא  בעל המקצוע שיבצע את הפרויקט בדיוק כפי שרציתם, במקצועיות ועם מינימום ליקויים ועיכובים. הצוות המקצועי של חברת לביא פרויקטים מבטיחים לךכם איכות ביצוע ברמה הגבוההביותר שיש בישראל ועם מינימום ליקויים ועיכובים.

כל היתרונות של קבלן בניה

בחירת קבלן בניה מקצועי תבטיח לכם ביצוע פרויקט בצורה טובה, איכותית ומושלמת. חשוב לדעת שיש יתרונות רבים לקבלני בניה והבולטת שבהן היא העובדה שאתם כלל לא צריכים להתעסק עם הפועלים, קבלני המשנה או בכלל להבין בתחום. בחירת קבלן בניה של "לביא פרויקטים" מבטיחה לכם שלמות מתחילת העבודה ועד להגשתה בפועל. כל שעליכם לוודא הוא שבחרתם קבלן רשום, מורשה ועם רישיון בפועל, גם אתם צריכים קבלן בניה?. ליחצו ליצירת קשרגלריית פרויקטים שפוקחו על ידינו:

4 וילות שלד במושב אמונים

תוספת קומות למעבדה בביה"ח תל השומר

2all בניית אתרים