צלצלו אלינו: 072-3712488


קבלן שלד

אם חיפשתם קבלן שלד הגעתם למקום הנכון. "לביא, ניהול וביצוע פרוייקטים בבניה" מתמחים בכל תהליכי הבניה ובמיוחד בקבלן שלד מקצועי ומיומן לביצוע העבודה שלכם.

כל הסיבות לשילוב קבלן שלד בפרויקט שלכם

ממש כמו הגוף שלנו שמבוסס על השלד כך dם הבניין, ואם השלד טוב, תקין ואיכותי הבניין כולו יהיה טוב ואיכותי. "לביא פרויקטים" מתמחים בהנעת תהליך בניה איכותי החל משלב התוכניות ועד למתן מפתח. במסגרת השירותים שלנו נכללים פועלים וראשי צוות, קבלני שלד מקצועיים, מיומנים ובעלי ניסיון והכי חשוב אנו רשומים בפנקס הקבלנים. קבלן שלד הינו הכרחי לביצוע השלד של המבנה שעליו יקום הבניין כולו. קבלן שלד אף ידאג שההליך מתנהל על פי תאום התוכניות האדריכליות וקונסטרוקציה ובהתאם ללוחות זמנים שבחוזה. חשוב לבחור קבלן שלד מקצועי על מנת שתהליך הבניה יתנהל במקצועיות וללא בעיות. 
בנוסף לאמור לעי"ל יש יתרונות רבים נוספים לעבודה עם קבלן שלד עד מפתח שכדאי לכם להכיר ולדעת עליהם:
חיסכון בזמן
זמן הוא אחד המשתנים החשובים ביותר במיוחד בפרויקט שחל בניית בית. בזכות קבלן שלד מקצועי תוכלו להתקדם בפרויקט שלכם בהתאם ללוחות זמנים שנקבעו. יחד עם פיקוח בניה הבנייה תתקדם ביעילות וללא עיכובים מיותרים.
מניעת ליקויים
ליקויי בניה הם דבר נפוץ ביותר, במיוחד אם אין לכם קבלן שלד שממונה על העבודה ודואד שכל התהליכים יבוצעו במקצועיות. כאשר יש לכם קבלן אחראי שמפקח על התהליך אתם בעצם חוסכים לעצמכם ליקויי בניה שיעכבו אתכם במקרה הטוב ויגמו להוצאות כספיות לא מתוכננות במקרה הגרוע.
חיסכון בהוצאות
מבין כל הגורמים לכישלון בפרוייק הוצאות לא צ=מתוכננות הוא הגורם מספר אחד שימנע מכים להתקדם בתהליך הבניה שלכם. יש לכך סיבות רבות אולם קבלן שלד ללא ספק יודע בדיוק כיצד להתנהל מול שאר הגורמים ובכלל זה אף לרכוש חומרי גלם בעויות מופחתות. ייתרון בולט נוסף הוא שקבלן שלד אחראי על ביצוע העבודה עםמינימום ליקויים ובזה כבר חסכים כספים רבים.

תחומי האחריות של קבלן שלד

קבלן שלד הוא בעל המקצוע שלוקח על עצמו את התפקיד החשוב ביותר בתהליך הבניה, למעשה קבלן שלד לוקח על עצמו את האחריות של ההוצאה לפועל של התוכניות. בנוסף הוא אחראי ברוב המקרים על חומרי הגלם, הובלות של חומרי בניין, עמידה בלוחות זמנים, מתן פתרונות בשטח לבעיות שעלולות לצוץ (ותמיד יש משהו שאינו מתוכנן). אנחנו ב "לביא פרויקטים" מאמינים בראש גדול ולכן היקף האחריות שלנו כולל הרבה מעבר לסטנדרט המקובל. ליחצו ליצירת קשרגלריית פרויקטים שפוקחו על ידינו:

4 וילות שלד במושב אמונים

תוספת קומות למעבדה בביה"ח תל השומר
2all בניית אתרים