צלצלו אלינו: 054-9731431

צלצלו אלינו: 054-9731431מבניית שלד ועד קבלת מפתח, כך תבחרו קבלן שלד

מבניית שלד ועד קבלת מפתח, כך תבחרו קבלן שלד

כאשר אתם לפני שיפוצים גדולים או בניית בית חדש אתם מגלים את החשיבות הגדולה לבחירת קבלן שלד מקצועי שילווה את התהליך שלכם מההתחלה על מנת לקבל תוצאות איכותיות. לא אחת מתברר כי בחירת קבלן שייתן מענה החל מבניית השלד ועד לגמר הבניה משתלמת הרבה יותר ואף חוסכת בהוצאות בצורה משמעותית. על מנת להבין את החשיבות של קבלן שלד חשוב לציין כי קבלן שלד הוטא למעשה בעל המקצוע הראשון שמתחיל את עבודות הבנייה של המבנה ואחריו יש בעלי מקצוע נוספים רבים שצריכים להשתתף בתהליך הבניה של המבנה, ביניהם קבלני חשמל, אינסטלציה ועוד. קבלן שלד מספק מענה עבור הכנת השטח עליו יבנה הבניין, ביצוע עבודות תשתית, יציקת יסודות, רצפות וקירות. אולם אם תרצו לחסוך בעלויות עדיף שתבחרו קבלן שלד וגמר או בשם המוכר יותר קבלן מפתח.  אלו מבצעים פעולות נוספות מעבר לבניית השלד, קבלני מפתח אחראים על כל גורמי הבניה מרגע קבלת התוכניות ועד לגמר העבודות, למעשה עד למסירת המפתח ומכאן הכינוי "קבלן מפתח".


כל הסיבות לבחור קבלן שלד עד גמר ביצוע העבודות

כפי שציינו יש קבלן שלד שיבצע את כל עבודות הבניה של יסודות המבנה ויש קבלן שלד עד גמר שלמעשה מלווה את כל הפרויקט החל מבניית היסודות ועד לסיום העבודות בפועל, נשאלת השאלה למה אנו נעדיף קבלן שלד עד גמר העבודות, מה היתרונות ועד כמה זה באמת כדאי לנו.

זמן

היתרון הראשון והבולט ביותר הוא זמן! ככל שביצוע הפרויקט מתקצר כך תוכלו ליהנות מוקדם יותר מהבית שלכם, עיכובים תמיד עולים כסף ולכן קבלן שלד עד גמר יהיה זה שיניע תהליכים מול קבלני המשנה וזמן העבודה מתקצר כאשר יש אחד שאחראי על הכל ואינו תלוי בשאר הקבלנים.

ניסיון

ניסיון מקצועי עושה הבדל משמעותי, כאשר לקבלן שלד יש ניסיון הכל מתנהל בצורה טובה יותר, החל מאופן ההתנהלות מול בעלי מקצוע אחרים, פתרון בעיות בזמן אמת בשטח וחיסכון בזמן הביצוע של העבודות. בנוסף הניסיון הרב בעבודות בשטח,מאפשרות לקבלן שלד עד מפתח את הסמכות הגדולה בפיקוח היומיומי על הבנייה השוטפת וזאת תוך בקרה על בטיחות ותקנות עבודה.

עלויות

תמיד שמחלקים את העבודה בין מספר בעלי מקצוע העלויות הן גבוהות יותר ולכן אם אתם מעסיקים קבלן שלד וגמר אתם חוסכים בעלי מקצוע בדרך וביחס ישר חוסכים בהוצאות השונות. החיסכון הגדול ביותר יבוא לידי ביטוי בעובדה שיהיו פחות ליקויים ולכן פחות צורך בביצוע תיקונים לליקויים אלו.

לסיכום היתרונות בבחירת קבלן שלד וגמר

לא משנה אם אתם מתכוונים לעשות שיפוץ מקיף לבית שלכם, או להתחיל בנייה מן היסוד של בית חדש, תמיד בחירה של קבלן שלד עד מפתח מקלה על התהליך של הבנייה בצורה ניכרת. על ידי כך תוכלו להימנע מהתברברות בין קבלנים שונים שלא תמיד הסנכרון ביניהם אחיד, לכן תוכלו להשאיר את האחריות לבעל מקצוע יחיד הלו הוא קבלן שלד וגמר, ולעבור את תהליך בניית הפרויקט בראש שקט.

2all בניית אתרים